Sejfy Warszawa

Kupując sejfy w Warszawie na pewno tak jak przy każdym innym, większym zakupie kwestia ceny nie będzie pomijana. Sejfy Warszawa? Czy zatem sejfy w Warszawie kupisz w relatywnie dobrej cenie, czy jednak pozostanie Ci wyłożyć nieco więcej gotówki niż w sklepach innych miast?

Nie odpowiemy za wszystkie sklepy, za wszystkie miasta, co więcej przyznamy się, że w Warszawie sprawdziliśmy tylko 5 sklepów. Ale te kilka sklepów stacjonarnych upewniło nas, że jest drogo w porównaniu z np. Poznaniem, czy Łodzią. O sklepach internetowych nie wspomnę.

Co może być powodem wyższych cen sejfów w Warszawie? Stawiamy na koszty jakie ponosi firma. Na pewno więcej płaci za lokal, zarobki też są jednak nieco wyższe niż w innych miastach. Ale czy to pozwala na znaczną, bo sięgającą nawet 20% podwyżkę cen? Pozostawiam to do dyskusji.

Chcąc dokonać zakupu sejfu w Warszawie na pewno masz dylemat gdzie się udać. Wiadomo, że nie każdy zna marki produkujące sejfy, niekoniecznie wie, na czym się skupić przy wyborze. Zatem, czy istnieją sklepy, które z powodzeniem należycie obsłużą potencjalnego kupującego?

Zdecydowanie warto zwrócić się do producenta. No może zbyt dosłownie to ująłem. Po prostu sprawdź na stronie topowych producentów sejfów czy mają polecane sklepy w Warszawie, a może, chociaż wskażą dystrybutora. Ten już ma swoją sieć sprzedaży i pokieruje Cię do odpowiedniego sklepu. Przecież najlepiej opierać się na poleceniach producenta, gdy nie znamy branży i produktów.

Gdy znamy produkt, wiemy, co kupić to w zasadzie sprawa zakupu jest prostsza. Często duże sieci handlowe mają w ofercie sejfy. Jeśli natomiast nie przepadasz za molochami oferującymi wszystko w jednym, to sprawdź typowe markety budowlane, czy oferujące wyposażenie wnętrz. One przecież wraz z meblami, oświetleniem oferują bardzo często właśnie produkty służące zabezpieczeniu mienia, takie jak np. kłódki, zamki i właśnie sejfy.

Sejfy Warszawa – znajdę tu ekipę do montażu?

W sprawie montażu sejfu w Warszawie na pewno otrzymasz pomoc. Jest sporo firm zajmujących się zabezpieczeniem mienia, które świadczą usługi transportu jak i montażu. Czy można coś polecić? Skontaktuj się ze swoim sprzedawcą, ze sklepem w Warszawie – oni na pewno mają kontakty i z chęcią coś podpowiedzą. Pamiętaj o tym, by wybrać firmę z koncesją, a dodatkowo zwróć uwagę na to co mówi dokument gwarancyjny w sprawie montażu. Upewnij się, że wszystko będzie przeprowadzone zgodnie ze sztuką i przez uprawioną do tego firmę.

Zatem jeśli już jesteś zdecydowany na kupno to spróbuj powiązać zakup z transportem i montażem, jeśli dany sejf tego wymaga. Dlaczego tak? Z wielu powodów. Otóż dobrze, jeśli jedna firma zajmie się wszystkim kompleksowo. Po pierwsze być może nie będzie zbędnego przeładunku, bo od dystrybutora sejf przyjedzie prosto do Ciebie. Po drugie, gdy coś pójdzie nie tak z transportem to będzie to zarazem problem sklepu, tego, który sprzedał Ci produkt. Łatwiej będzie porozumieć się co do napraw szkód, gwarancji, czy ewentualnej wymiany na inny. A gdy zdecydujesz się na obcą firmę, to często będziesz musiał dochodzić swoich praw sądownie i tym samym będziesz bez sejfu jak i środków na zakup nowego.

Montaż dobrze przeprowadzać wcześniej dokładnie ustalając miejsce. Wybierz takie, które raczej na pewno oprze się ewentualnym zmianom podczas np. remontu. Świetnie było by, gdyby firma która sejf przywiozła także go zamontuje. Zyskasz na czasie, a często jednocześnie finansowo, bo firma i tak już jest nam miejscu.

Dodaj komentarz